Rozloučení se školou

Vloženo: 28.6.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 708x
Poslední školní den – sváteční nálada, lehké napětí z vysvědčení, velké těšení na prázdniny. Nastalo loučení s našimi nejstaršími žáky, páťáky, kteří se po letních prázdninách rozletí do ,,velkých" škol.

Velmi děkujeme všem rodičům, kteří pomáhali a spolupracovali s námi během celých pěti let. Ani jsme se nenadáli a čas utekl jako voda. Necháváme za sebou spoustu příjemných, ale i malinko krušných chvilek, prožitých zejména v posledních měsících, v arnultovické škole.

S úsměvem vykročte tou správnou nohou!

Všem žákům přejeme krásné a pohodové prázdniny plné dobrodružství, zážitků na výletech, u táboráků, u vody s kamarády a  rodičům příjemnou a klidnou dovolenou.

zaměstnanci školy

Nastal ten smutný, ale zároveň slavný a radostný okamžik.

Do této školy docházíme již pátým rokem. Ani jsme se tu pořádně nerozkoukali a najednou se nám mají otevírat brány do dalších škol. Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí. A my, letošní páťáci, se s vámi nyní loučíme. Loučíme se s krásnými a klidnými časy základní školy, jež nás tu provázely. Je ovšem samozřejmé, že se sem tam vyskytly i nějaké ty krušné chvilky.

Nikdy nezapomeneme na společné zážitky, školní výlety a exkurze, vtípky, věčné provokování vyučujících, či změny image. Prostě se pořád dělo něco nezapomenutelného. Každý jsme té naší školičce něco dali a něco hlubokého si z ní i odnášíme. Naučila nás všemu snad dostatečně. Velký dík patří hlavně vstřícným, někdy i přísným učitelům. Opravdu vřele děkujeme.

Velké díky patří všem rodičům, kteří nás po celou dobu podporovali.

Až vyletíme z hnízda do jiných škol, budeme jistě rádi vzpomínat.

Všem našim dosavadním spolužákům přejeme krásné prázdniny plné dobrodružství a zážitků na výletech, u táboráků nebo u vody s kamarády.

žáci V. třídy

A na rozloučenou "páťáci" samostatně připravili v rámci distančmí výuky prezentace to tom, jak se jim 5 let života na naší škole líbilo, toto je pouze ukázka: