Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně ?
10.1.2022

Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně. (Velikost: 146.49 kB)

Testování
31.12.2021

i nadále se budeme testovat každé pondělí a do 16.1. 2022 také ve čtvrtek antigenními testy. V případě pozitivního výsledku testu budete informováni. Nepřítomní žáci budou testováni 1.den svého příchodu. Testovat se budou i ti, kteří jsou očkováni nebo po prodělání nemoci.

instruktážní video

Portál strava.cz pro přihlašování a odhlašování obědů přes internet

Vloženo: 28.8.2020 | Zobrazeno: 2118x | Upraveno: 28.8.2020 | Upravil: Kalitova

Pokud obědy na následující měsíc uhradíte, automaticky budou v systému Strava označeny, není třeba je ručně označovat. Provádějte ručně pouze ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ - nejdéle den předem do 12:00.

(jídelna 3086)