Kotva
Nepřehlédněte
ONLINE ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
31.3.2020

Vážení zákonní zástupci předškoláčků,

současná situace vyžaduje organizovat letošní zápisy pro školní rok 2020/2021 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Upřednostňujeme, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti i zákonného zástupce dítěte ve škole (využití datové schránky, e-mailu s elektronickým podpisem), zaslání poštou, případně dle konkrétní situace osobní návštěvy školy.

 

Zvolte prosím jeden z následujících postupů:

1. Žádost o přijetí vyplníte online na webových stránkách naší školy kliknutím na tento odkaz níže. Zobrazí se formulář, ve kterém vyplníte potřebné osobní údaje včetně kontaktních informací. Tento formulář se poté ihned automaticky odešle do systému naší školy. Po vyplnění formuláře obdržíte mail s potvrzením času a dne, kdy se do školy dostavíte a žádost osobně podepíšete. S sebou vezměte rodný list dítěte, případně již Vámi vytištěnou žádost, kterou v e-mailu obdržíte.

 

 

2. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 si stáhnete a vytisknete zde. Na e-mailu zsarnultovice.jelinkova@gmail.com si domluvíte termín, ve kterém podepsanou žádost ve škole odevzdáte. S sebou vezměte rodný list dítěte.

 

3. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 můžete vyplněnou zaslat datovou schránkou nebo e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý e-mail!). Kopii rodného listu můžete rovněž doložit dálkově.

 

Při zápisu do prvního ročníku má základní škola povinnost zákonného zástupce informovat o možnosti odkladu povinné školní docházky.

 

Odklad povinné školní docházky:

 

Pokud žádáte o odklad školní docházky nejprve podáte žádost o přijetí k základnímu vzdělávání viz výše. Při podpisu žádosti sepíšeme žádost o odklad povinné školní docházky. Pokud zvolíte postup 3, dostavíte se do školy v termínu, který si dohodnete e-mailem.

 

Současná situace nám neumožnila realizovat plánované aktivity -  Den otevřených dveří a „Školičky“. Možnost prohlédnout si školu a zeptat se na vše, co Vás zajímá, případně setkat se s ředitelkou školy je možné po domluvě. V případě zájmu se domluvte e-mailem. Rádi zodpovíme Vaše dotazy (zsarnultovice.jelinkova@gmail.com nebo volejte 737 382 662).

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání.

 

Mgr. Jiřina Jelínková, ředitelka školy

Zápis do 1. ročníku
1.4.2020

Vážení zákonní zástupci,

zápis do 1.ročníku proběhne bez přítomnosti dětí a upřednostníme podání žádosti i bez Vaší přítomnosti. Připravujeme zápis online. Sledujte prosím informace na webu školy.

Děkujeme a přejeme zdraví, hodně energie a sil v tomto nelehkém období.

Mgr. Jiřina Jelínková

Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021 (Velikost: 532.03 kB)

Informace - kontaktní údaje
16.3.2020

Vážení zákonní zástupci,

upozorňujeme, že v souvislosti s preventivními opatřeními proti koronaviru Covid-19 a uzavřením škol bude nyní probíhat výuka formou samostudia. Zákonní zástupci žáků obdrží instrukce od vyučujících prostřednictvím emailu, popřípadě telefonicky. Doporučujeme proto kontaktovat se s vedením školy vašich dětí a ujistit se, že vedení školy má vaše aktuální kontakty (mail a telefon). Jelikož není jasné, jak dlouho uzavření škol potrvá, je v nejvyšším zájmu vašich dětí zadané úkoly svědomitě plnit. 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na brzké setkání ve škole.

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ
11.3.2020

V souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě je vydáno mimořádné opatření.

Předmětem opatření je zákaz vzdělávání na všech typech škol od 11.3.2020.

Zákaz platí do odvolání.

Uzavřena bude základní škola, školní družina i školní jídelna.

Formulář: Žádost o ošetřovné:

Źádost o ošetřovné_uzavření školy 2020
(Velikost: 433.67 kB)


ČSSZ - Doporučený postup podání žádosti o ošetřovné

Rodičům, kteří budou žádat o vystavení Žádosti o ošetřovné, bude předáno od pondělí 16. 3. 2020. 

Prosíme, sledujte vývoj situace v médiích a na webu školy.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Jiřina Jelínková

 

 

 

 

 
 
Zápis do 1. ročníku
Rozvrhy
Ovoce a zelenina do škol

 
 
Nový Bor

 
 
MŠMT

 
 
Odkazy
 
 
Mapa webu
A
A
A
Vloženo: 26.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 33x
Prvňáčkové a jejich rodiče skvěle spolupracují. Učí se každý den (stejně jako ve škole) a pravidelně posílají vypracované úkoly. Někteří si dokonce začali psát i svůj deníček a posílají pozdravné fotografie a videa.

Vloženo: 25.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 16x
Takový název nese výstava výtvarných prací žáků 1. stupně ZŠ Českolipska a Novoborska. Čtěte prosím dále a připojte se k hlasování.

Vloženo: 24.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 22x
Milí rodiče, vzhledem k současné situaci, o které nevíme, jak dlouho bude trvat, Vám zasíláme tento dopis. Snažíme se být s Vámi a Vašimi dětmi v kontaktu.

Vloženo: 23.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 7x
Škola byla bez žáků...,

Vloženo: 20.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 8x
Vážení rodiče, již týden máme uzavřenou školu, pracujeme na dálku. Víme, že je pro Vás toto období náročné. Všem děkujeme za spolupráci a čas, který věnujete svým dětem při domácím vzdělávání.

Vloženo: 12.3.2020 | Autor: Kalitova | Zobrazeno: 22x | Upraveno: 12.3.2020 | Upravil: Jelinkova
Vážení rodiče, milí žáci, na základě rozhodnutí Vlády ČR jsou všechny školy od středy 11. 3. 2020 až do odvolání uzavřeny, je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole, tedy i ZŠ Nový Bor, Generála Svobody 114 je až do odvolání pro žáky uzavřena. Jsou zrušeny všechny školní i mimoškolní akce. Obědy budou odhlášeny.

Vloženo: 8.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 35x
Naše škola se rozhodla zapojit již po páté do dalšího ročníku projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání.

Vloženo: 8.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 55x | Upraveno: 8.3.2020 | Upravil: Jelinkova
Přímo do naší školy přijelo mobilní planetárium, ve kterém čekaly na naše žáky speciální programy o vesmíru.

Vloženo: 25.2.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 88x
Po roce se v tělocvičně školy sešli rytíři, princezny, vodníci, víly a mnoho dalších krásných masek.

VIRTUÁLNÍ SVĚT A DĚTI - beseda pro rodiče a zájemce, jak zajistit bezpečí dětí a nastavit pravidla pro používání elektroniky. Pořádá Rodina v centru, z.ú.

1 2 3 4 5
Celkem: 46 článků