II. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ ZUŠ NOVÝ BOR
22.6.2022

30. 6. 2022 se koná druhé kolo přijímacího řízení do studijních zaměření, kde nebyla naplněna kapacita.

Přijímáme do těchto studijních zaměření: Sborový zpěv, Hra na saxofon, Hra na klarinet, Hra na zobcovou flétnu, Hra na bicí nástroje, Hra na housle.

Hudební nástroje (klarinet, saxofon a housle) je možné na první dva roky zapůjčit v naší škole za poplatek 600,-/rok.

Stačí vyplnit elektronickou přihlášku ke studiu.

Těšíme se, učitelé ZUŠ Nový Bor

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Přestup žáka do 6.ročníku - ZŠ U Lesa

Vloženo: 7.2.2022 | Autor: Kalitova | Zobrazeno: 215x | Zatím neupraveno
Informace pro rodiče budoucích šesťáků ZŠ U Lesa

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY DO JAZYKOVÉ 6. TŘÍDY

Po   25. 4. 2022     od 14.00 hod.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY DO SPORTOVNÍHO ODD. 6. TŘ.

Po   16. 5. 2022    od 14.00 hod.

Termíny pro podání přihlášek jsou uvedeny na přihláškách a na webových stránkách

www.zsulesa.cz

K 31. 12. 2021 má škola 594 žáků ve 26 třídách

• Název: Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace