Zahájení prezenční výuky
30.11.2020

Milí žáčci, těšíme se na setkání v pondělí 30. listopadu 2020.

Vaše škola

Prodloužení nouzového stavu i uzavření škol
2.11.2020

s ohledem na epidemiologickou situaci byl nouzový stav prodloužen do 20. 11. 2020. Prodloužena byla i stávající opatření včetně pokračování zákazu osobní přítomnosti žáků v základní škole.

Na základě těchto skutečností bude pokračovat vzdělávání žáků naší školy distančním způsobem.

Online výuka prostřednictvím platformy MS Teams bude realizována podle rozvrhu v kalendáři MS Teams. V případě, že se nebude moci Vaše dítě online hodiny zúčastnit, oznamte tuto skutečnost danému vyučujícímu předem a následně své dítě omluvte také třídnímu učiteli.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví.

Podzimní prázdniny
25.10.2020

děkujeme za spolupráci a podporu při vzdělávání na dálku během uzavření školy. Toto období je náročné pro nás, učitele, je složité pro žáky, ale i pro Vás, rodiče.

Vývoj epidemie COVID – 19 je velmi nepříznivý, a proto prosíme o dodržování zásad, abychom se mohli co nejdříve setkat ve škole. Svým zodpovědným přístupem může každý z nás pomoci se zvládnutím epidemie a možná odvrátíme zdravotní problémy svých blízkých či známých.

Zahájení prezenční výuky 2. 11. není jisté, budeme Vás informovat.

Věříme,že se v blízké době opět setkáme v naší škole.

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Výuka v období nouzového stavu od 14. října 2020
14.10.2020

vzhledem k epidemiologické situaci bude i naše ZŠ od 14.10.2020 uzavřena. Výuka bude probíhat distanční formou.

Školní jídelna-výdejna nebude v provozu, obědy jsou do konce října odhlášeny.

Prosíme o spolupráci a přejeme hlavně pevné zdraví. Věříme, že se opět uvidíme 2. listopadu.

ředitelka

Zabezpečení budovy

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3954x

Opatření pro zvýšení bezpečnosti žáků a zaměstnanců školy

I. Hlavní budova a budova školní družiny

1. Školní budovy se otevírají v 7.40 hod., ke vstupu používají žáci hlavní vchody budov.
  2. Hlavní budova se uzavírá v 7.55 hod.
  3. Žáci mají přísný zákaz pouštět kohokoliv cizího během výuky a zvláště o přestávkách do budovy školy.
  4. Vstup do základní školy pro cizí návštěvníky je možný pouze hlavním vchodem, který je opatřen hlasovým zařízením. Návštěvník přicházející do školy zazvoní a  sdělí důvod své návštěvy.
  5. V době vyučování je zákonným zástupcům či jimi pověřeným osobám povolen vstup hlavním vchodem z nezbytně nutných důvodů a po ohlášení hlasovým zařízením, kdy přicházející vždy nahlásí své jméno a důvod vstupu do školy. Jedná se o případy předem sjednané konzultace s vyučujícím, převzetí učiva pro nemocného žáka, vyzvednutí žáka v průběhu vyučování z osobních důvodů nebo na základě telefonické výzvy školy (v případě úrazu nebo náhlého zdravotního problému).
  6. Pokud zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba přivádí dítě do školy později (např. od lékaře), je opět třeba nahlásit svůj vstup prostřednictvím hlasového zařízení.
  7. Schůzky a konzultace s vyučujícím si zákonný zástupce sjednává pokud možno před nebo po vyučování, případně v době volné hodiny vyučujícího. V případě náhlé potřeby konzultace je rodič povinen respektovat rozvržení hodin a přestávek a nenarušovat výuku.
  8. Schůzky s vedením školy si zákonný zástupce sjednává telefonicky nebo e-mailem předem.
  9. Výjimku pro vstup do budovy školy může v odůvodněných případech udělit vedení školy na základě osobní či písemné žádosti.

II. Školní jídelna

1. Do školní jídelny přecházejí žáci v doprovodu vyučujícího.
  2. Vstup do školní jídelny je povolen pouze osobám v jídelně se stravujícím. Doprovod čeká venku.
  3. Rodič nebo osoba jím pověřená má právo vyzvednout do jídlonosiče oběd žáka pouze první den absence. Následující dny je třeba odhlásit. Obědy se vyzvedávají v době od 11.00 do 11.40 hodin, později vstupují rodiče do školní jídelny pouze se souhlasem dohlížejících učitelů a při vyzvedávání jídla dbají jejich pokynů.

III. Školní družina

1. Ranní provoz školní družiny začíná v 6.30 hod.
  2. Rodiče doprovázejí dítě pouze ke vchodu do ŠD. V případě potřeby komunikace s vychovatelkou ŠD využijí hlasové zařízení.
  3. Odpolední provoz školní družiny začíná v 11.40 hod.
  4. Při vyzvedávání žáků ze školní družiny se rodiče nebo osoby jimi pověřené ohlásí hlasovým zařízením a na dítě čekají před budovou, popř. dítě odchází samo dle rozpisu předaného zákonným zástupcem.