Přihlášení ke stravování od 1.9.2021
30.8.2021

Vážení rodiče, žáci, kterým byla připsána platba na účet v červenci a srpnu, jsou přihlášeni od 1.9. Prosíme o kontrolu a případné přihlášení/odhlášení na www.strava.cz.

Při potížích volejte 737 382 662 (ředitelka školy).

Zahájení školního roku 2021/2022
1.9.2021

Vážení rodiče, milí žáčcí,

těšíme se na otevření školy 1.září.

Po testování všech žáčků vstoupíte do krásně vyzdobených tříd.

Příchod I. tř. budova ŠD, II.+III. 7:30-7:40 hlavním vchodem, IV. v 8:00 ze zahrady, V. v 7:45 ze zahrady.

Konce vyučování 1.-3.9.:

1.9. 9:45   ŠD od 9:45, oběd v 10:00

2.9. I. 10:00, II.+III.11:15, IV.+V. 11:40

3.9. I.11:30, II.+III. 11:40, IV.+V. 12:00

Od 2.9. ŠD od 6:15, oběd po vyučování.

Od 6.9. běžný rozvrh.

Vaše škola

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Zabezpečení budovy

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5247x

Opatření pro zvýšení bezpečnosti žáků a zaměstnanců školy

I. Hlavní budova a budova školní družiny

1. Školní budovy se otevírají v 7.40 hod., ke vstupu používají žáci hlavní vchody budov.
  2. Hlavní budova se uzavírá v 7.55 hod.
  3. Žáci mají přísný zákaz pouštět kohokoliv cizího během výuky a zvláště o přestávkách do budovy školy.
  4. Vstup do základní školy pro cizí návštěvníky je možný pouze hlavním vchodem, který je opatřen hlasovým zařízením. Návštěvník přicházející do školy zazvoní a  sdělí důvod své návštěvy.
  5. V době vyučování je zákonným zástupcům či jimi pověřeným osobám povolen vstup hlavním vchodem z nezbytně nutných důvodů a po ohlášení hlasovým zařízením, kdy přicházející vždy nahlásí své jméno a důvod vstupu do školy. Jedná se o případy předem sjednané konzultace s vyučujícím, převzetí učiva pro nemocného žáka, vyzvednutí žáka v průběhu vyučování z osobních důvodů nebo na základě telefonické výzvy školy (v případě úrazu nebo náhlého zdravotního problému).
  6. Pokud zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba přivádí dítě do školy později (např. od lékaře), je opět třeba nahlásit svůj vstup prostřednictvím hlasového zařízení.
  7. Schůzky a konzultace s vyučujícím si zákonný zástupce sjednává pokud možno před nebo po vyučování, případně v době volné hodiny vyučujícího. V případě náhlé potřeby konzultace je rodič povinen respektovat rozvržení hodin a přestávek a nenarušovat výuku.
  8. Schůzky s vedením školy si zákonný zástupce sjednává telefonicky nebo e-mailem předem.
  9. Výjimku pro vstup do budovy školy může v odůvodněných případech udělit vedení školy na základě osobní či písemné žádosti.

II. Školní jídelna

1. Do školní jídelny přecházejí žáci v doprovodu vyučujícího.
  2. Vstup do školní jídelny je povolen pouze osobám v jídelně se stravujícím. Doprovod čeká venku.
  3. Rodič nebo osoba jím pověřená má právo vyzvednout do jídlonosiče oběd žáka pouze první den absence. Následující dny je třeba odhlásit. Obědy se vyzvedávají v době od 11.00 do 11.40 hodin, později vstupují rodiče do školní jídelny pouze se souhlasem dohlížejících učitelů a při vyzvedávání jídla dbají jejich pokynů.

III. Školní družina

1. Ranní provoz školní družiny začíná v 6.30 hod.
  2. Rodiče doprovázejí dítě pouze ke vchodu do ŠD. V případě potřeby komunikace s vychovatelkou ŠD využijí hlasové zařízení.
  3. Odpolední provoz školní družiny začíná v 11.40 hod.
  4. Při vyzvedávání žáků ze školní družiny se rodiče nebo osoby jimi pověřené ohlásí hlasovým zařízením a na dítě čekají před budovou, popř. dítě odchází samo dle rozpisu předaného zákonným zástupcem.