Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně ?
10.1.2022

Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně. (Velikost: 146.49 kB)

Testování
31.12.2021

i nadále se budeme testovat každé pondělí a do 16.1. 2022 také ve čtvrtek antigenními testy. V případě pozitivního výsledku testu budete informováni. Nepřítomní žáci budou testováni 1.den svého příchodu. Testovat se budou i ti, kteří jsou očkováni nebo po prodělání nemoci.

instruktážní video

Žádost o vzdělávání podle individuálního plánu

/upload/files/dost-o-povolen-vzdlvn-podle-individulnho-vzdlvacho-plnu_ZSA.pdf (Velikost: 603.77 kB)