Zahájení prezenční výuky
30.11.2020

Milí žáčci, těšíme se na setkání v pondělí 30. listopadu 2020.

Vaše škola

Prodloužení nouzového stavu i uzavření škol
2.11.2020

s ohledem na epidemiologickou situaci byl nouzový stav prodloužen do 20. 11. 2020. Prodloužena byla i stávající opatření včetně pokračování zákazu osobní přítomnosti žáků v základní škole.

Na základě těchto skutečností bude pokračovat vzdělávání žáků naší školy distančním způsobem.

Online výuka prostřednictvím platformy MS Teams bude realizována podle rozvrhu v kalendáři MS Teams. V případě, že se nebude moci Vaše dítě online hodiny zúčastnit, oznamte tuto skutečnost danému vyučujícímu předem a následně své dítě omluvte také třídnímu učiteli.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví.

Podzimní prázdniny
25.10.2020

děkujeme za spolupráci a podporu při vzdělávání na dálku během uzavření školy. Toto období je náročné pro nás, učitele, je složité pro žáky, ale i pro Vás, rodiče.

Vývoj epidemie COVID – 19 je velmi nepříznivý, a proto prosíme o dodržování zásad, abychom se mohli co nejdříve setkat ve škole. Svým zodpovědným přístupem může každý z nás pomoci se zvládnutím epidemie a možná odvrátíme zdravotní problémy svých blízkých či známých.

Zahájení prezenční výuky 2. 11. není jisté, budeme Vás informovat.

Věříme,že se v blízké době opět setkáme v naší škole.

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Výuka v období nouzového stavu od 14. října 2020
14.10.2020

vzhledem k epidemiologické situaci bude i naše ZŠ od 14.10.2020 uzavřena. Výuka bude probíhat distanční formou.

Školní jídelna-výdejna nebude v provozu, obědy jsou do konce října odhlášeny.

Prosíme o spolupráci a přejeme hlavně pevné zdraví. Věříme, že se opět uvidíme 2. listopadu.

ředitelka

Informace pro budoucí prvňáčky

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 4351x

Váš syn nebo dcera začne chodit v září letošního roku do prvního ročníku naší základní školy, která je zapsaná do sítě Tvořivých škol. Zaměřili jsme se na činnostní a názorové učení. Zároveň klademe důraz na emoční a sociální rozvoj osobnosti a vývoj psychicky zdravého jedince.

Na úvodní schůzce Vás třídní učitelka seznámí s konkrétními požadavky na opatření školních potřeb.

Pro Vaši lepší orientaci a představu Vám již nyní předkládáme seznam základních školních potřeb, které budete muset svému dítěti opatřit:

–          aktovku nebo školní batoh

–          cvičební úbor – tričko, teplákovou soupravu, cvičky, tenisky na cvičení venku

–          látkový sáček se stahovačem na cvičební úbor

–          vhodnou obuv na přezouvání (tato obuv nesmí mít černou podrážku)

–          prostírání na svačinu, láhev na pití

–          menší nůžky (jsou zvlášť pro praváky a leváky) s kulatou špičkou

–          potřeby na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti – 2 kelímky na vodu, igelitovou podložku nebo ubrus, velký hadřík, temperové barvy, zástěrku nebo košili s dlouhým rukávem na převlečení (další podrobnosti se dozvíte na první třídní schůzce)

–          vybavení penálu – dvě tužky č. 2, ořezávátko, pastelky  6-ti základních barev, voskové pastelky, guma

–          zásobník na číslice a na písmenka

–          obaly na všechny učebnice, sešity a notýsky (počkejte, až děti přinesou učebnice a sešity domů)

–          ručník

Důležité: Všechny věci (školní potřeby i obuv a oblečení) musí mít děti  p o d e p s a n é.

Pokud nemají, nelze při ztrátě dohledat.

Za důležitější než přípravu školních pomůcek před vstupem do školy považujeme přípravu dítěte. Vaše dítě učte samostatnosti. Mělo by se umět obléknout, svléknout, přezout se, zašněrovat si boty, uvázat kličky, učesat se, používat kapesník, stolovat a obsloužit se na toaletě. Dále by mělo znát nejkratší a nejbezpečnější cestu do školy, základní pravidla silničního provozu při přecházení vozovky a v neposlední řadě by mělo mít vštípená základní pravidla slušného chování (pozdrav, poděkování, prosba) viz desatero pro prvňáčky, desatero pro rodiče.