Seznam žáků přijatých k zákl. vzdělávání pro rok 2021/2022

viz sekce Zápis 1. ročník

Změny od 3.5.2021
3.5.2021

testování žáků se nově provádí jedenkrát týdně bezprostředně po příchodu do školy. Nově jsou povoleny i sportovní činnosti konané venku.

Zrušení trvalých příkazů na stravné
25.4.2021

vzhledem k vyšším přeplatkům stravného u většiny strávníků zrušte prosím trvalé příkazy. Přeplatky k 30.6.2021 budou vráceny do 31.7.2021.

Děkuji, vedoucí školní jídelny

Letní příměstský tábor - robotika
16.4.2021

Antigenní testování od 12.4.2021
7.4.2021

instruktážní video

Provoz školy v březnu 2021
1.3.2021

Vážení rodiče, milí žáčci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je zákázána osobní přítomnost žáků.  Všichni žáci se od 1. března vzdělávají distančně.

Školní stravování není v provozu. Obědy jsou odhlášeny.

Vaši učitelé

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Informace pro budoucí prvňáčky

Vloženo: 6.6.2017 | Zobrazeno: 4746x | Upraveno: 6.6.2017 | Upravil: Jelinkova

Naše škola

Leták ke stažení (Velikost: 383.43 kB)

Váš syn nebo dcera začne chodit v září letošního roku do prvního ročníku naší základní školy, která je zapsaná do sítě Tvořivých škol. Zaměřili jsme se na činnostní a názorové učení. Zároveň klademe důraz na emoční a sociální rozvoj osobnosti a vývoj psychicky zdravého jedince.

Na úvodní schůzce Vás třídní učitelka seznámí s konkrétními požadavky na opatření školních potřeb.

Pro Vaši lepší orientaci a představu Vám již nyní předkládáme seznam základních školních potřeb, které budete muset svému dítěti opatřit:

–          aktovku nebo školní batoh

–          cvičební úbor – tričko, teplákovou soupravu, cvičky, tenisky na cvičení venku

–          látkový sáček se stahovačem na cvičební úbor

–          vhodnou obuv na přezouvání (tato obuv nesmí mít černou podrážku)

–          prostírání na svačinu, láhev na pití

–          menší nůžky (jsou zvlášť pro praváky a leváky) s kulatou špičkou

–          potřeby na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti – 2 kelímky na vodu, igelitovou podložku nebo ubrus, velký hadřík, temperové barvy, zástěrku nebo košili s dlouhým rukávem na převlečení (další podrobnosti se dozvíte na první třídní schůzce)

–          vybavení penálu – dvě tužky č. 2, ořezávátko, pastelky  6-ti základních barev, voskové pastelky, guma

–          zásobník na číslice a na písmenka

–          obaly na všechny učebnice, sešity a notýsky (počkejte, až děti přinesou učebnice a sešity domů)

–          ručník

Důležité: Všechny věci (školní potřeby i obuv a oblečení) musí mít děti

p o d e p s a n é.

Pokud nemají, nelze při ztrátě dohledat.

Za důležitější než přípravu školních pomůcek před vstupem do školy považujeme přípravu dítěte. Vaše dítě učte samostatnosti. Mělo by se umět obléknout, svléknout, přezout se, zašněrovat si boty, uvázat kličky, učesat se, používat kapesník, stolovat a obsloužit se na toaletě. Dále by mělo znát nejkratší a nejbezpečnější cestu do školy, základní pravidla silničního provozu při přecházení vozovky a v neposlední řadě by mělo mít vštípená základní pravidla slušného chování (pozdrav, poděkování, prosba) viz desatero pro prvňáčky, desatero pro rodiče.

Zápis do 1. ročníku online