ZUŠ Nový Bor přijímá nové žáky

Zobrazeno: 309x | Upraveno: 30.4.2020 | Upravil: Kalitova
Vážení rodiče, Základní umělecká škola v Novém Boru přijímá přihlášky do uměleckého vzdělávání v těchto oborech: hudební, výtvarný a literárně-dramatický.

Nástrojová nabídka v hudebním oboru: Hra na bicí nástroje, Hra na housle, Hra na kytaru, Hra na zobcovou flétnu, Hra na saxofon, Hra na klarinet, Hra na příčnou flétnu, Hra na klavír, sólový zpěv a sborový zpěv.

Pro nejmenší žáky (5 let) vyučujeme Průřezovou přípravnou výchovu, kde si žáci zkusí v jednom roce všechny obory, které naše škola nabízí = hudební, výtvarný, literárně-dramatický.

Na základě vyplněné elektronické přihlášky budou Vaše děti pozvány na talentové přijímací řízení:  https://www.klasifikace.jphsw.cz/prihlaska.php?&uid=k392.

Veškeré informace o studiu, průběhu talentových zkoušek, úplatě za vzdělání a datu talentových přijímacích zkoušek naleznete na našich webových stránkách www.zusnb.cz.

Informace naleznete také v odkazu https://zusnb.cz/2020/04/06/prijimame-prihlasky-do-zus-novy-bor/.

S přáním hezkého dne a pevného zdraví.

Markéta Trnková Krchňáková, DiS.

ředitelka ZUŠ Nový Bor

Základní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa – PO