Zahájení prezenční výuky
30.11.2020

Milí žáčci, těšíme se na setkání v pondělí 30. listopadu 2020.

Vaše škola

Prodloužení nouzového stavu i uzavření škol
2.11.2020

s ohledem na epidemiologickou situaci byl nouzový stav prodloužen do 20. 11. 2020. Prodloužena byla i stávající opatření včetně pokračování zákazu osobní přítomnosti žáků v základní škole.

Na základě těchto skutečností bude pokračovat vzdělávání žáků naší školy distančním způsobem.

Online výuka prostřednictvím platformy MS Teams bude realizována podle rozvrhu v kalendáři MS Teams. V případě, že se nebude moci Vaše dítě online hodiny zúčastnit, oznamte tuto skutečnost danému vyučujícímu předem a následně své dítě omluvte také třídnímu učiteli.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví.

Podzimní prázdniny
25.10.2020

děkujeme za spolupráci a podporu při vzdělávání na dálku během uzavření školy. Toto období je náročné pro nás, učitele, je složité pro žáky, ale i pro Vás, rodiče.

Vývoj epidemie COVID – 19 je velmi nepříznivý, a proto prosíme o dodržování zásad, abychom se mohli co nejdříve setkat ve škole. Svým zodpovědným přístupem může každý z nás pomoci se zvládnutím epidemie a možná odvrátíme zdravotní problémy svých blízkých či známých.

Zahájení prezenční výuky 2. 11. není jisté, budeme Vás informovat.

Věříme,že se v blízké době opět setkáme v naší škole.

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Výuka v období nouzového stavu od 14. října 2020
14.10.2020

vzhledem k epidemiologické situaci bude i naše ZŠ od 14.10.2020 uzavřena. Výuka bude probíhat distanční formou.

Školní jídelna-výdejna nebude v provozu, obědy jsou do konce října odhlášeny.

Prosíme o spolupráci a přejeme hlavně pevné zdraví. Věříme, že se opět uvidíme 2. listopadu.

ředitelka

Zápis žáků do 1. ročníku školního roku 2021/2022

Autor: Administrátor | Zobrazeno: 542x
Zápis žáků do 1. ročníku

proběhne ve dnech 15. a 16. dubna 2021 v 1. patře budovy školní družiny
(Generála Svobody 355) od 14:00 do 17:00 hod.

Zapsány budou děti narozeny od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015 a děti, které měly odklad školní docházky.

Naše škola nabízí:
- zařazení školy do projektu Tvořivá škola
- výuku čtení genetickou metodu
- písmo Comenia Script
- logopedický a dyslektický nácvik
- společné víkendové akce
- širokou škálu mimoškolního vyžití - kroužky: hra na flétnu, pěvecký, výtvarný, FIE, pohybové hry, anglický jazyk

Vezměte s sebou rodný list dítěte a občanský průkaz.
Nabízíme možnost rezervovat si čas zápisu na webových stránkách školy www.zsarnultovice.cz v registračním kalendáři. O zpřístupnění kalendáře budeme informovat.

Den otevřených dveří proběhne  10. 3. 2021, po domluvě kdykoliv.
Zápis nanečisto proběhne _________.

Těšíme se na Vás.