Třídní schůzky, setkání na zahradě
14.9.2022

srdečně vás zveme na setkání s třídními učiteli. Zástupci Rodiny v centru připomenou možnosti pomoci. Nově vybudovaná Stromová učebna a bylinková zahrádka budou volně přístupné.

Těšíme se na setkání

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Od ovečky k šále

Vloženo: 28.9.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 2497x
Prvňáčkové se zúčastnili úžasného environmentálního programu DDM Smetanaka s názvem Od ovečky k šále.

Povídali si o domácích zvířátkách s Týnou a Monikou. Holčičky i kluci se zapojili - česali, předli a tvořili z vlny. Spokojeně odcházeli s vlastnoručně vyrobenou ovečkou. Projekt jsme zakončili Pohádkou ovčí babičky.

Hana Stránská, tř. uč.