Oběd 22.10.2019
16.10.2019

Vážení rodiče, z důvodu odstávky vody budovy školní jídeny nám. Míru NEBUDE dne 22.10.2019 zajištěno stravování. Školní jídelna-výdejna nebude tento den v provozu.

Děkujeme za pochopení.

Platba stravného, odhlašování obědů

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: admin| Zobrazeno: 208x | Upravil: Jelinkova

Způsob platby:  bankovním převodem nebo hotově v pokladně ŠJ

Pro bezhotovostní platbu trvalým příkazem je nutno nahlásit ve ŠJ Vaše číslo účtu.

Zadáte si trvalý příkaz podle tabulky s kategorií ve kterém je žák zařazen. Splatnost je nejpozději do 15. dne předchozího měsíce.

Číslo účtu školní jídelny: 27-5263320287/0100  KB

Variabilní symbol:           číslo jednotlivého strávníka

Specifický symbol:          3

Dále uveďte jméno strávníka popř. období, na které je platba určena.

Přeplatky Vám budou vráceny 1x ročně v měsíci červenci.

Na období hlavních prázdnin bude třeba, abyste tento trvalý příkaz zrušili a opět obnovili nejpozději k 15. srpnu, pokud budete chtít ve stravování od září pokračovat.

Nutno počítat s tím, že strávníci, kteří hradí stravné bezhotovostním převodem, jsou automaticky počítáni na oběd vždy od prvního dne v měsíci.

Odhlašování obědů, kontakt

Případné zrušení oběda musíte sami odhlásit a to formou SMS na čísle 734 621 891.