Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023
2.5.2022

Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023 (Velikost: 82.52 kB)

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Omlouvání nepřítomnosti

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3237x

Viz Školní řád (Velikost: 183.08 kB) .

Bod B, písmeno c.:

1. Zákonný zástupce žáka je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka ve vyučování nejpozději do 3 kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti žáka. Podmínky pro uvolňování žáka z vyučování a omlouvání neúčasti žáka ve vyučování stanoví školní řád následovně:
    1.

Pokud se žák nemůže zúčastnit výuky, jeho nepřítomnost omlouvají rodiče do 3 dnů písemně nebo telefonicky a po návratu do školy písemně na omluvném listu v žákovské knížce. Informaci o uvolnění z předem známých důvodů  podávají  rodiče písemně třídnímu učiteli. Odchod žáka z vyučování před jeho ukončením je možný pouze se souhlasem učitele hodiny (max. na jednu hodinu) nebo se souhlasem třídního učitele (na více hodin) na základě písemné žádosti rodičů.

Na žádosti je třeba uvést jméno a třídu dítěte, datum a hodinu uvolnění, důvod uvolnění a podpis zákonného zástupce. Škola v odůvodněných případech může po rodičích žáka požadovat, aby omluvenka  žákovy absence byla doložena lékařským potvrzením.