POZVÁNKA na setkání Centra kolegiální podpory FIE
25.2.2020

Vážení rodiče a zájemci,

jste srdečně zváni na setkání - téma Principy Feuersteinovy metody rozvoje kognitivních funkcí 25.2. od 10:00 v ZŠ a MŠ Staré Splavy.

Tématem budou principy, na kterých stojí program metody rozvoje kognitivních funkcí. Jde o program, který se skládá z uceleného systému pracovních listů - instrumentů, které rozvíjejí poznávací funkce a schopnost učit se. Díky tomu je upevněna sebedůvěra, umění vytváření strategií, rozvoj vyjadřování či respektování názoru druhých.

Zápis do 1. ročníku
16.4.2020

bude probíhat ve dnech

16. a 17. dubna 2020

od 14 do 17 hodin.

Zapsány  budou děti narozeny

od 1. 9. 2013  do  31. 8. 2014 a děti, které měly odklad školní docházky.

Vezměte s sebou rodný list dítěte a občanský průkaz.

Nabízíme možnost rezervovat si čas zápisu na webových stránkách školy v registračním kalendáři.

Den otevřených dveří proběhne 19. 3. 2020, po domluvě kdykoliv.

Těšíme se na Vás.

Zápis do 1. ročníku

Beseda se spisovatelem

Vloženo: 9.10.2019 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 112x
Na začátku října k nám zavítala milá návštěva – pan spisovatel Václav Dvořák.

Beseda nad knihou Písečníci a bludný asteroid (Kniha roku Libereckého kraje 2018, v kategorii Literatura pro děti a mládež) byla velice příjemným zážitkem. Děti se zajímaly o vše, co souvisí nejen s tvorbou fantasy knihy pro děti a mládež, zajímavým dějem, ilustrací. Zaposlouchali se do hlasu pana spisovatele, když předčítal úryvky z kapitol. Na závěr proběhla autogramiáda.

Hana Stránská

"Moc děkuji za krásnou besedu u Vás ve škole v Novém Boru. Děti byly fantastické!
Přeji svým novým čtenářům spoustu krásných zážitků ve vesmíru."

Václav Dvořák