POZVÁNKA na setkání Centra kolegiální podpory FIE
25.2.2020

Vážení rodiče a zájemci,

jste srdečně zváni na setkání - téma Principy Feuersteinovy metody rozvoje kognitivních funkcí 25.2. od 10:00 v ZŠ a MŠ Staré Splavy.

Tématem budou principy, na kterých stojí program metody rozvoje kognitivních funkcí. Jde o program, který se skládá z uceleného systému pracovních listů - instrumentů, které rozvíjejí poznávací funkce a schopnost učit se. Díky tomu je upevněna sebedůvěra, umění vytváření strategií, rozvoj vyjadřování či respektování názoru druhých.

Zápis do 1. ročníku
16.4.2020

bude probíhat ve dnech

16. a 17. dubna 2020

od 14 do 17 hodin.

Zapsány  budou děti narozeny

od 1. 9. 2013  do  31. 8. 2014 a děti, které měly odklad školní docházky.

Vezměte s sebou rodný list dítěte a občanský průkaz.

Nabízíme možnost rezervovat si čas zápisu na webových stránkách školy v registračním kalendáři.

Den otevřených dveří proběhne 19. 3. 2020, po domluvě kdykoliv.

Těšíme se na Vás.

Zápis do 1. ročníku

Hodina plná pohybu

Vloženo: 9.10.2019 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 239x | Upraveno: 9.10.2019 | Upravil: Jelinkova
Páťáci připravili pro prvňáčky hodinu plnou pohybu.

Po rozcvičce si užívali houpání na laně, prolézání a sjíždění laviček, házení míčů, kopání míčem na branku, válení sudů….Společně si zahráli hru Na ovečky. Na závěr čekalo na prvňáčky hledání pokladu v kupě balónů.

Hana Stránská