Třídní schůzky, setkání na zahradě
14.9.2022

srdečně vás zveme na setkání s třídními učiteli. Zástupci Rodiny v centru připomenou možnosti pomoci. Nově vybudovaná Stromová učebna a bylinková zahrádka budou volně přístupné.

Těšíme se na setkání

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Dny otevřených dveří

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3529x

Dny otevřených dveří:

29.11.2022

28.03.2023

Po individuální domluvě kdykoli.

Těšíme se na Vás.