Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023
2.5.2022

Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023 (Velikost: 82.52 kB)

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Rodičovská Linka Linky Bezpečí

Z celé ČR se na nás mohou obrátit rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci, pedagogové, všichni dospělí, kteří mají starost o děti. Nabízíme krizovou pomoc a základní sociální poradenství po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu. 606 021 021 (O2 operátor), pomoc@rodicovskalinka.cz

Informativní video