Zápis 1. ročník

Provoz školy v březnu 2021
1.3.2021

Vážení rodiče, milí žáčci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je zákázána osobní přítomnost žáků.  Všichni žáci se od 1. března vzdělávají distančně.

Školní stravování není v provozu. Obědy jsou odhlášeny.

Vaši učitelé

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Zápis do 1. třídy

Vážení zákonní zástupci předškoláčků,

současná situace vyžaduje organizovat letošní zápisy pro školní rok 2021/2022 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Upřednostňujeme, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti i zákonného zástupce dítěte ve škole (využití datové schránky, e-mailu s elektronickým podpisem), zaslání poštou, případně dle konkrétní situace osobní návštěvy školy.

Zvolte prosím jeden z následujících postupů:

1. 1. Žádost o přijetí vyplníte online na webových stránkách naší školy kliknutím na tento odkaz:
  2.
  3. Zápisy online
  4.
  5. Zobrazí se formulář, ve kterém vyplníte potřebné osobní údaje včetně kontaktních informací. Tento formulář se poté ihned automaticky odešle do systému naší školy. Po vyplnění formuláře obdržíte mail s potvrzením času a dne, kdy se do školy dostavíte a žádost osobně podepíšete. S sebou vezměte rodný list dítěte, případně již Vámi vytištěnou žádost, kterou v e-mailu obdržíte.
  6.
  7. 2. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 si stáhnete a vytisknete zde. Na e-mailu zsarnultovice.jelinkova@gmail.com si domluvíte termín, ve kterém podepsanou žádost ve škole odevzdáte. S sebou vezměte rodný list dítěte.
  8.
  9. 3. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022 můžete vyplněnou zaslat datovou schránkou nebo e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý e-mail!). Kopii rodného listu můžete rovněž doložit dálkově.

Při zápisu do prvního ročníku má základní škola povinnost zákonného zástupce informovat o možnosti odkladu povinné školní docházky.

Odklad povinné školní docházky:

Pokud žádáte o odklad školní docházky nejprve podáte žádost o přijetí k základnímu vzdělávání viz výše. Při podpisu žádosti sepíšeme žádost o odklad povinné školní docházky. Pokud zvolíte postup 3, dostavíte se do školy v termínu, který si dohodnete e-mailem.

Současná situace nám neumožnila realizovat plánované aktivity -  Den otevřených dveří a „Školičky“. Možnost prohlédnout si školu a zeptat se na vše, co Vás zajímá, případně setkat se s ředitelkou školy je možné po domluvě. V případě zájmu se domluvte e-mailem. Rádi zodpovíme Vaše dotazy (zsarnultovice.jelinkova@gmail.com nebo volejte 737 382 662).

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání.

Mgr. Jiřina Jelínková, ředitelka školy