Zápis 1. ročník

Třídní schůzky, setkání na zahradě
14.9.2022

srdečně vás zveme na setkání s třídními učiteli. Zástupci Rodiny v centru připomenou možnosti pomoci. Nově vybudovaná Stromová učebna a bylinková zahrádka budou volně přístupné.

Těšíme se na setkání

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Zápis do 1. třídy

Vážení zákonní zástupci předškoláčků,

abychom omezili v současné covidové době osobní přítomnost dětí ve škole, organizujeme letošní zápisy pro školní rok 2022/2023 také online. Upřednostňujeme, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti i zákonného zástupce dítěte ve škole (využití datové schránky, e-mailu s elektronickým podpisem), zaslání poštou, případně dle konkrétní situace osobní návštěvy školy.

Zvolte prosím jeden z následujících postupů:

1. 1. Žádost o přijetí vyplníte online na webových stránkách naší školy kliknutím na tento odkaz:
  2.
  3. Zápisy online
  4.
  5. Zobrazí se formulář, ve kterém vyplníte potřebné osobní údaje včetně kontaktních informací. Tento formulář se poté ihned automaticky odešle do systému naší školy. Po vyplnění formuláře obdržíte mail s potvrzením času a dne, kdy se do školy dostavíte a žádost osobně podepíšete. S sebou vezměte rodný list dítěte, případně již Vámi vytištěnou žádost, kterou v e-mailu obdržíte.
  6.
  7. 2. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 si stáhnete a vytisknete zde. Na e-mailu jelinkova@zsarnultovice.cz si domluvíte termín, ve kterém podepsanou žádost ve škole odevzdáte.       S sebou vezměte rodný list dítěte.
  8.
  9. 3. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023 můžete vyplněnou zaslat datovou schránkou nebo e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý e-mail!). Kopii rodného listu můžete rovněž doložit dálkově.

Při zápisu do prvního ročníku má základní škola povinnost zákonného zástupce informovat o možnosti odkladu povinné školní docházky.

Odklad povinné školní docházky:

Pokud žádáte o odklad školní docházky nejprve podáte žádost o přijetí k základnímu vzdělávání viz výše. Při podpisu žádosti sepíšeme žádost o odklad povinné školní docházky. Pokud zvolíte postup 3, dostavíte se do školy v termínu, který si dohodnete e-mailem.

Současná situace nám umožnila realizovat plánované aktivity -  zápis nanečisto. Možnost prohlédnout si školu a zeptat se na vše, co Vás zajímá, případně setkat se s ředitelkou školy je možné po domluvě. V případě zájmu se domluvte e-mailem. Rádi zodpovíme Vaše dotazy ( jelinkova@zsarnultovice nebo volejte 737 382 662). Plánujeme 2 setkání budoucích školáčků v květnu a červnu, kdy budete mít možnost si školu prohlédnout a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání.

Mgr. Jiřina Jelínková, ředitelka školy