Třídní schůzky, setkání na zahradě
14.9.2022

srdečně vás zveme na setkání s třídními učiteli. Zástupci Rodiny v centru připomenou možnosti pomoci. Nově vybudovaná Stromová učebna a bylinková zahrádka budou volně přístupné.

Těšíme se na setkání

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Přestup žáka do 6. ročníku - ZŠ náměstí Míru Nový Bor

Vloženo: 3.2.2022 | Autor: Kalitova | Zobrazeno: 445x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, rozhodli jste se, že Vaše dítě přestoupí do 6. ročníku ZŠ náměstí Míru Nový Bor? Co je k tomu potřeba?

K přestupu žáka na ZŠ náměstí Míru Nový Bor je třeba podat Žádost o přestup žáka na ředitelství školy (nejlépe během měsíce května).

Žádost je nutné vyplnit osobně v kanceláři školy. K sepsání žádosti potřebujete občanský průkaz a rodný list dítěte.

Na naší škole je možné žáka přihlásit do skupiny s rozšířenou výukou jazyků a do skupiny s rozšířenou výukou tělesné výchovy (vzájemně se nevylučuje – žák může být zařazen do obou skupin).

Do jazykové skupiny se mohou přihlásit žáci 5. ročníků naší školy, kteří do jazykové skupiny nebyli zařazeni v 1. ročníku, a žáci 5. ročníků jiných škol. Jako první cizí jazyk je vyučován anglický jazyk. Od 6. ročníku si mohou žáci vybrat druhý cizí jazyk, a to jazyk německý nebo francouzský.

Hodinová dotace pro anglický jazyk i druhý cizí jazyk je od 6. do 9. ročníku 3 hodiny týdně.

Přihláška je ke stažení:

PRO RODIČE – JAZYKOVÉ SKUPINY (Velikost: 100.3 kB)

Žáci II. stupně základní školy, kteří nebudou v jazykové skupině, se budou vyučovat anglickému jazyku také v hodinové dotaci 3 hodin týdně.

Od 7. do 9. ročníku budou mít žáci povinný druhý cizí jazyk (německý nebo ruský) s dotací 2 hodiny týdně.

Do skupiny s rozšířenou výukou tělesné výchovy se mohou přihlásit žáci 5. ročníků naší školy i z okolních škol. Hodinová dotace pro skupinu s rozšířenou výukou tělesné výchovy je 3 hodiny týdně.

Přihláška a podrobné informace ke stažení:

PRO RODIČE – SKUPINA S ROZŚÍŘENOU VÝUKOU TV (Velikost: 110.41 kB)