Seznam žáků přijatých k zákl. vzdělávání pro rok 2021/2022

viz sekce Zápis 1. ročník

Změny od 3.5.2021
3.5.2021

testování žáků se nově provádí jedenkrát týdně bezprostředně po příchodu do školy. Nově jsou povoleny i sportovní činnosti konané venku.

Zrušení trvalých příkazů na stravné
25.4.2021

vzhledem k vyšším přeplatkům stravného u většiny strávníků zrušte prosím trvalé příkazy. Přeplatky k 30.6.2021 budou vráceny do 31.7.2021.

Děkuji, vedoucí školní jídelny

Letní příměstský tábor - robotika
16.4.2021

Antigenní testování od 12.4.2021
7.4.2021

instruktážní video

Provoz školy v březnu 2021
1.3.2021

Vážení rodiče, milí žáčci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je zákázána osobní přítomnost žáků.  Všichni žáci se od 1. března vzdělávají distančně.

Školní stravování není v provozu. Obědy jsou odhlášeny.

Vaši učitelé

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Přestup žáků do 6. ročníku 2021/2022

Pro přestup našich páťáků do 6. ročníku základní máme nabídky ZŠ náměstí Míru Nový Bor a ZŠ U Lesa Nový Bor

Přestup žáka do 6. ročníku  - ZŠ náměstí Míru

rozhodli jste se, že Vaše dítě přestoupí do 6. ročníku ZŠ náměstí Míru Nový Bor?

Jsme rádi, že jste se rozhodli právě pro naši školu.

Co je k tomu potřeba?

K přestupu žáka na ZŠ náměstí Míru Nový Bor je třeba podat Žádost o přestup žáka na ředitelství školy (nejlépe během měsíce května).

Žádost je nutné vyplnit osobně v kanceláři školy. K sepsání žádosti potřebujete občanský průkaz a rodný list dítěte.

Na naší škole je možné žáka přihlásit do skupiny s rozšířenou výukou jazyků a do skupiny s rozšířenou výukou tělesné výchovy (vzájemně se nevylučuje – žák může být zařazen do obou skupin).

Do jazykové skupiny se mohou přihlásit žáci 5. ročníků naší školy, kteří do jazykové skupiny nebyli zařazeni v 1. ročníku, a žáci 5. ročníků jiných škol. Jako první cizí jazyk je vyučován anglický jazyk. Od 6. ročníku si mohou žáci vybrat druhý cizí jazyk, a to jazyk německý nebo francouzský.

Hodinová dotace pro anglický jazyk i druhý cizí jazyk je od 6. do 9. ročníku 3 hodiny týdně.

Přihláška je ke stažení na stránkách školy v sekci:

• PRO RODIČE – JAZYKOVÉ SKUPINY (Velikost: neznámá)

Žáci II. stupně základní školy, kteří nebudou v jazykové skupině, se budou vyučovat anglickému jazyku také v hodinové dotaci 3 hodin týdně.

Od 7. do 9. ročníku budou mít žáci povinný druhý cizí jazyk (německý nebo ruský) s dotací 2 hodiny týdně.

Do skupiny s rozšířenou výukou tělesné výchovy se mohou přihlásit žáci 5. ročníků naší školy i z okolních škol. Hodinová dotace pro skupinu s rozšířenou výukou tělesné výchovy je 3 hodiny týdně.

Přihláška a podrobné informace najdete na stránkách školy v sekci:

• PRO RODIČE – SKUPINA S ROZŚÍŘENOU VÝUKOU TV (Velikost: neznámá)

Bližší informace     Rozšířená výuka tělesné výchovy (Velikost: 114.57 kB)

Přestup žáka do 6. ročníku - ZŠ U Lesa

Přihláška do jazykové třídy (Velikost: 174.71 kB)

Přihláška do sportovní třídy (Velikost: 175.02 kB)