Uzavírka ZŠ

II. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ ZUŠ NOVÝ BOR
22.6.2022

30. 6. 2022 se koná druhé kolo přijímacího řízení do studijních zaměření, kde nebyla naplněna kapacita.

Přijímáme do těchto studijních zaměření: Sborový zpěv, Hra na saxofon, Hra na klarinet, Hra na zobcovou flétnu, Hra na bicí nástroje, Hra na housle.

Hudební nástroje (klarinet, saxofon a housle) je možné na první dva roky zapůjčit v naší škole za poplatek 600,-/rok.

Stačí vyplnit elektronickou přihlášku ke studiu.

Těšíme se, učitelé ZUŠ Nový Bor

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Nabídka portálu Silcom

Portál Silcom bezplatně nabízí po dobu uzavírky škol ve školním roce 2020/2021:

Dobrý den,

vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol Vám zasíláme přístupový PIN pro žáky Vaší školy. Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi.

PIN: B4PK

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (Velikost: neznámá) (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.