Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně ?
10.1.2022

Co dělat, pokud dítěti vyjde antigenní test pozitivně. (Velikost: 146.49 kB)

Testování
31.12.2021

i nadále se budeme testovat každé pondělí a do 16.1. 2022 také ve čtvrtek antigenními testy. V případě pozitivního výsledku testu budete informováni. Nepřítomní žáci budou testováni 1.den svého příchodu. Testovat se budou i ti, kteří jsou očkováni nebo po prodělání nemoci.

instruktážní video

Cvičte i doma v obýváku

Zobrazeno: 2488x | Zatím neupraveno

Tělocvik online aktuálně přináší Tělocvik v obýváku

Představujeme YouTube kanál plný tipů, jak zabavit děti v době karantény.

Inspirujte s námi rodiče přeposláním tohoto e-mailu nebo zasláním odkazu na YouTube kanál.

Pro nikoho z nás to nejsou lehké časy. Tým Tělocviku online, který se snaží o transformaci tělesné výchovy na základních školách a inspiruje učitele k zábavným hodinám TV, nyní přichází na pomoc rodičům.

I v době karantény je potřeba, aby se školáci hýbali a dále se pohybově rozvíjeli. Proto vznikl YouTube kanál Tělocvik online jako zásobárna her a cvičení, které mohou dělat rodiče s dětmi v domácím prostředí.

TĚLOCVIK V OBÝVÁKU

Dopřejte svým dětem dávku pohybu každý den

Co je obsahem Tělocviku v obýváku?

• Energické hry, aby se děti zabavily,
  • Průpravná cvičení, aby si budovaly pohybové dovednosti,
  • Taneční videa, aby se nikdy nenudily.

Sledujte, hrajte si a tancujte s námi. Tělocvik online je tu s vámi!