Třídní schůzky, setkání na zahradě
14.9.2022

srdečně vás zveme na setkání s třídními učiteli. Zástupci Rodiny v centru připomenou možnosti pomoci. Nově vybudovaná Stromová učebna a bylinková zahrádka budou volně přístupné.

Těšíme se na setkání

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5984x
Školská rada byla zřízena na základě zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon).

Usnesením Rady města Nový Bor ze dne 7. září 2020 byli za zřizovatele do školské rady jmenováni na tříleté funkční období dva zástupci:

pan Bc. Břetislav Chlup

paní Ing. Anna Slavětínská Marková

Volby z řad zákonných zástupců proběhly 17. září 2020. Na tříleté funkční období byly zvoleny:

paní Štěpánka Jarošová

paní Jana Pomeislová

Volby z řad pedagogických pracovníků proběhly 17. září 2020. Na tříleté funkční období byly zvoleny:

paní Mgr. Ivana Rázlová

paní Mgr. et Mgr., Bc. Veronika Fraňková