MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 595x
Ve školách je dne 1. června nepsaným zvykem, že se nezkouší a zpravidla ani tradičně neučí. Děti si tak mohou užít mnoho zábavy při nezvyklé výuce, sportu nebo kulturní události. Oslava Mezinárodního dne dětí neminula žáky naší školy ani letos.

V pondělí 1. června byl pro děti připraven program plný soutěží a her, který se kvůli mimořádným bezpečnostním opatřením konal v prostředí školních tříd. Žáci první až páté třídy prověřili svoji zručnost, šikovnost, ale i schopnost spolupráce v rámci jednotlivých třídních týmů. Za splněné úkoly dostaly děti sladké odměny, ovoce a zeleninu.

Celý vyučovací den se nesl v pohodové atmosféře a s úsměvem na tváři. Školní den se povedl a děti odcházely domů spokojené.

Děkujeme všem dětem za příjemnou atmosféru a všem pedagogickým pracovníkům, kteří se angažovali v průběhu organizace dne.

PaedDr. Jiří Střelec