Bezpečnost na internetu

Národní plán obnovy

Národní plán obnovy 2020 - 2024 - Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace.

Naše škola se zapojila v cílech:

172 - Vybavení škol digitálními technologiemi

Cíl 172 (Velikost: 302.62 kB)

173 - Zakoupení IT zařízení do školního fandu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky

Cíl 173 (Velikost: 303.98 kB)

174 - Zakoupení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedení nových vzdělávacích programů v oblasti IT

Cíl 173 174 (Velikost: 306.32 kB)

Cíl 174 (Velikost: 303.23 kB)

Zdravá 5

K pramenům

Vloženo: 25.3.2020 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 415x
Takový název nese výstava výtvarných prací žáků 1. stupně ZŠ Českolipska a Novoborska. Čtěte prosím dále a připojte se k hlasování.

Vzhledem k aktuální situaci nemohla být realizována, a proto organizátoři - ZŠ a MŠ Okna ve spolupráci s LAG Podralsko se rozhodli výstavu uspořádat virtuálně.

Z každé školy byly nominovány nejzajímavější výtvarné práce, které měly danou školu reprezentovat na společné výstavě. Ta měla být k vidění od konce března do konce května 2020 v kině Máj v Doksech. Vzhledem k aktuální situaci však nebylo možné výstavu ani vernisáž s ní spojenou uskutečnit, a tak jsme se rozhodli pro její virtuální verzi.

Z vystavených prací budou vybrány nejzdařilejší obrázky (z každé školy jeden), které budou použity na tvorbu nástěnného kalendáře na rok 2021.

Od pondělí 30. 3. 2020 začneme s hlasováním. Hlasovat může každý - děti, rodiče, učitelé i široká veřejnost.

Po tři následující týdny se každý všední den (i na Velký pátek a Velikonoční pondělí) na naší stránce na facebooku : ZS a MS OKNA objeví obrázky jedné školy.

Kompletně budou práce zveřejněny na internetové stránce školy :  Výstava K pramenům

Naším společným cílem bude vybrat za každou školu jeden nejpovedenější obrázek. Hlasovat se bude jednoduše: "lajkováním" konkrétních děl. Obrázek s největším počtem "lajků" pak bude reprezentovat danou školu v již zmíněném nástěnném kalendáři na rok 2021.

Termíny zveřejnění a zahájení hlasování (ukončeno bude pro všechny školy na konci dubna) na  fb

Pondělí 30. 3. - Horní Libchava

Úterý 31. 3. - Kunratice u Cvikova

Středa 1. 4. - Nový Bor-Arnultovice