DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
12.12.2019

Vážení rodiče a zájemci,

srdečně Vás zveme na prohlídku školy 12.12.2019 od 8:00 do 11:40 hod.

Přijměte pozvání na společné vánoční tvoření v prostorách školní družiny 12.12.2019 od 14:00 do 16:00.

V 16:00 vystoupí sboreček Štěbetalky.

Přijďte si užít společné chvíle a naladit se na Vánoce.

Akademie

Vloženo: 3.12.2019 | Autor: Jelinkova | Zobrazeno: 17x
Děkujeme, že jste s námi prožili příjemné odpoledne, že jste alespoň na chvíli dokázali odsunout pracovní povinnosti, starosti a shon na vedlejší kolej a přišli do novoborského divadla s námi prožít několik příjemných chvil.

Vystoupení si připravili pod vedením svých vyučujících všichni naši žáci. V pořadí byla již 15. Její příprava byla náročná. Režie celé akademie se zhostila paní učitelka Hana Stránská a moderování se ujali naši žáci.
Školní akademie je jedna z akcí, které společně s vámi prožíváme. Společně se scházíme při společných akcích jako jsou např. Velikonoční a Vánoční dílny, vánoční besídky, Maškarní karneval, Dny otevřených dveří a někteří z Vás využili a zúčastnili se Krajského přeboru šachového svazu Libereckého kraje družstev mladších žáků. Rodiče a budoucí prvňáčci se měli možnost setkat a poznat svou budoucí školu a paní učitelku na Školičkách.
Moc nás těší vaše přízeň a podpora. Jsem ráda, že jsme mohli přivítat i hosty, kteří nám pomohli obohatit program naší akademie – Novoborské mažoretky a taneční skupiny Black Shadow.

Poděkování patří zaměstnancům divadla, žákům i zaměstnancům školy.