Provoz školní družiny v červenci
3.6.2021

Vážení rodiče, provoz zajišťuje v červenci v týdenních turnusech ŠD při ZŠ Nový Bor, nám. Míru. Bližší informace na www.zsnamesti.cz. Přihlášení do 10.6., úhrada 200,- Kč/týden. Stravné - 74Kč/oběd včetně svačiny.

Změny od 3.5.2021
3.5.2021

testování žáků se nově provádí jedenkrát týdně bezprostředně po příchodu do školy. Nově jsou povoleny i sportovní činnosti konané venku.

Zrušení trvalých příkazů na stravné
25.4.2021

vzhledem k vyšším přeplatkům stravného u většiny strávníků zrušte prosím trvalé příkazy. Přeplatky k 30.6.2021 budou vráceny do 31.7.2021.

Děkuji, vedoucí školní jídelny

Letní příměstský tábor - robotika
16.4.2021

Provoz školy v březnu 2021
1.3.2021

Vážení rodiče, milí žáčci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je zákázána osobní přítomnost žáků.  Všichni žáci se od 1. března vzdělávají distančně.

Školní stravování není v provozu. Obědy jsou odhlášeny.

Vaši učitelé

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Zabezpečení budovy

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5030x

Opatření pro zvýšení bezpečnosti žáků a zaměstnanců školy

I. Hlavní budova a budova školní družiny

1. Školní budovy se otevírají v 7.40 hod., ke vstupu používají žáci hlavní vchody budov.
  2. Hlavní budova se uzavírá v 7.55 hod.
  3. Žáci mají přísný zákaz pouštět kohokoliv cizího během výuky a zvláště o přestávkách do budovy školy.
  4. Vstup do základní školy pro cizí návštěvníky je možný pouze hlavním vchodem, který je opatřen hlasovým zařízením. Návštěvník přicházející do školy zazvoní a  sdělí důvod své návštěvy.
  5. V době vyučování je zákonným zástupcům či jimi pověřeným osobám povolen vstup hlavním vchodem z nezbytně nutných důvodů a po ohlášení hlasovým zařízením, kdy přicházející vždy nahlásí své jméno a důvod vstupu do školy. Jedná se o případy předem sjednané konzultace s vyučujícím, převzetí učiva pro nemocného žáka, vyzvednutí žáka v průběhu vyučování z osobních důvodů nebo na základě telefonické výzvy školy (v případě úrazu nebo náhlého zdravotního problému).
  6. Pokud zákonný zástupce nebo jím pověřená osoba přivádí dítě do školy později (např. od lékaře), je opět třeba nahlásit svůj vstup prostřednictvím hlasového zařízení.
  7. Schůzky a konzultace s vyučujícím si zákonný zástupce sjednává pokud možno před nebo po vyučování, případně v době volné hodiny vyučujícího. V případě náhlé potřeby konzultace je rodič povinen respektovat rozvržení hodin a přestávek a nenarušovat výuku.
  8. Schůzky s vedením školy si zákonný zástupce sjednává telefonicky nebo e-mailem předem.
  9. Výjimku pro vstup do budovy školy může v odůvodněných případech udělit vedení školy na základě osobní či písemné žádosti.

II. Školní jídelna

1. Do školní jídelny přecházejí žáci v doprovodu vyučujícího.
  2. Vstup do školní jídelny je povolen pouze osobám v jídelně se stravujícím. Doprovod čeká venku.
  3. Rodič nebo osoba jím pověřená má právo vyzvednout do jídlonosiče oběd žáka pouze první den absence. Následující dny je třeba odhlásit. Obědy se vyzvedávají v době od 11.00 do 11.40 hodin, později vstupují rodiče do školní jídelny pouze se souhlasem dohlížejících učitelů a při vyzvedávání jídla dbají jejich pokynů.

III. Školní družina

1. Ranní provoz školní družiny začíná v 6.30 hod.
  2. Rodiče doprovázejí dítě pouze ke vchodu do ŠD. V případě potřeby komunikace s vychovatelkou ŠD využijí hlasové zařízení.
  3. Odpolední provoz školní družiny začíná v 11.40 hod.
  4. Při vyzvedávání žáků ze školní družiny se rodiče nebo osoby jimi pověřené ohlásí hlasovým zařízením a na dítě čekají před budovou, popř. dítě odchází samo dle rozpisu předaného zákonným zástupcem.