Bezpečnost na internetu

Zdravá 5

ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU V ARNULTOVICKÉ ŠKOLE

Vloženo: 5.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 917x | Zatím neupraveno
Na slavnostní den, 1. září, se těšili nejen naši nejmenší školáčci, prvňáčci, kterých přišlo,v doprovodu svých nejbližších, osmnáct.

Byli přivítáni i panem starostou Mgr. Jaromírem Dvořákem a paní RNDr. Alenou Forgáčovou, kteří předali dárky – temperové barvy, aby prvňáčkům první školní den nejen zpříjemnili, ale i při této slavnostní příležitosti popřáli příjemné a zdárné prožití začínajícího školního roku. První měsíc školy již uplynul a noví žáčci se i díky seznamovacímu odpolednímu setkání lépe poznali.
Během prázdnin proběhly stavební úpravy ve školní kuchyni – dlažba, obklady, vymalování a další vylepšení místností, aby byly připraveny na instalaci nového gastrozařízení  tak, aby se školní jídelna – výdejna stala moderní a plně vybavenou součástí naší školy splňující všechny hygienické požadavky na toto zařízení. Město, jako zřizovatel, přistoupilo k řešení změny způsobu školního stravování z důvodu snížení nákladů na rekonstrukci školní jídelny a volných kapacit školních jídelen ZŠ U Lesa a ZŠ nám. Míru. Pro žáky a zaměstnance základní školy jsou obědy dováženy ze školní jídelny Základní školy nám. Míru v Novém Boru.
V budově pavilonu byla během září dokončena výměna oken a dveří, která započala během prázdnin výměnou oken v prostorách MŠ Jablíčko. Další důležitou opravou byla výměna vodovodních rozvodů.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na úpravách podíleli. Poděkování patří našemu zřizovateli, městu Nový Bor za zázemí, jež nám školní budovy poskytují. Velmi si vážíme podpory, spolupráce a zájmu vedení města, zastupitelů, odboru školství, rozvoje města, správy majetku, financí a společnosti Nobys, díky kterým se naše prostředí neustále vylepšuje.
Děkuji všem zaměstnancům ZŠ, kteří dohlíželi na průběh prací, podíleli se na úklidu, přípravě na zahájení nového školního roku a všem přeji pevné zdraví, neutuchající nápady a energii.
Přejeme všem žákům naší školy příjemný vstup do nového školního roku, hodně nových zážitků, chuť poznávat a objevovat.  Moc bychom si přáli, aby naši žáci chodili do školy i ze školy s úsměvem, abychom i dál byli školou otevřenou pro děti, rodiče i prarodiče, protože rodinu považujeme za důležitého partnera školy. Ať je školní rok 2016/2017 pro všechny úspěšný.