Bezpečnost na internetu

Národní plán obnovy

Národní plán obnovy 2020 - 2024 - Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace.

Naše škola se zapojila v cílech:

172 - Vybavení škol digitálními technologiemi

Cíl 172 (Velikost: 302.62 kB)

173 - Zakoupení IT zařízení do školního fandu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky

Cíl 173 (Velikost: 303.98 kB)

174 - Zakoupení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedení nových vzdělávacích programů v oblasti IT

Cíl 173 174 (Velikost: 306.32 kB)

Cíl 174 (Velikost: 303.23 kB)

Zdravá 5

Krajský přebor Šachového svazu Libereckého kraje družstev mladších žáků 2016 (KP ŠSLK)

Vloženo: 5.6.2017 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1016x | Zatím neupraveno
Za pomoci Novoborské šachové akademie se v prostorách Základní školy v Arnultovicích odehrál Krajský přebor Libereckého kraje družstev mladších žáků.

Sjelo se 10 družstev, soutěžilo tedy 48 mladších žáků, registrovaných i neaktivních hráčů za dohledu hlavního rozhodčího pana Michala Macha. Jsme moc rádi, že zájem mezi dětmi o tuto krásnou hru stoupá a že jsou ochotni se svými rodiči a trenéry přijet a soutěžit.

Konečné pořadí po 9 kolech:

1.       místo ŠK Libštát
2.       místo Novoborský akademie A
3.       místo Novoborská akademie B

Nejlepší hráči:

1. šachovnice Hofman Kryštof Novoborská akademie A
2. šachovnice Hurtík Matěj Novoborská akademie A
3. šachovnice Stejskal Michal ŠK Libštát
4. šachovnice David Adam ŠK Libštát
5. šachovnice Jílek Marcel ŠK Llibštát

Nejlepší  dívky:

1.místo Gorolová Natálie Novoborská akademie A
2.místo Hušková Agáta Desko Liberec
3.místo Čejková Anna Slavia Liberec

Gratulujeme všem zúčastněným.

Za Novoborskou akademii A nastoupili: Hofman Kryštof, Hurtík Matěj, Sichrovský Tomáš, Šíp Marek a Gorolová Natálie. Za ZŠ Arnultovice hrála 2 družstva. Protože nebyly zastoupení dívky, jejich umístění nemohlo být v první polovině.

Poděkování si zaslouží všichni trenéři i rodiče, protože se s láskou věnují dětem a předávají své zkušenosti, prožívají s dětmi jejich hru a věří, že je tato aktivita bude provázet jejich životem.

KP ŠSLK  byl připraven v rámci účelové neinvestiční dotace Libereckého kraje na podporu volnočasových aktivit.

Rádi vás opět přivítáme a těšíme se někdy na shledání. Celkové výsledky viz http://chess-results.com.