Provoz školní družiny v červenci
3.6.2021

Vážení rodiče, provoz zajišťuje v červenci v týdenních turnusech ŠD při ZŠ Nový Bor, nám. Míru. Bližší informace na www.zsnamesti.cz. Přihlášení do 10.6., úhrada 200,- Kč/týden. Stravné - 74Kč/oběd včetně svačiny.

Změny od 3.5.2021
3.5.2021

testování žáků se nově provádí jedenkrát týdně bezprostředně po příchodu do školy. Nově jsou povoleny i sportovní činnosti konané venku.

Zrušení trvalých příkazů na stravné
25.4.2021

vzhledem k vyšším přeplatkům stravného u většiny strávníků zrušte prosím trvalé příkazy. Přeplatky k 30.6.2021 budou vráceny do 31.7.2021.

Děkuji, vedoucí školní jídelny

Letní příměstský tábor - robotika
16.4.2021

Provoz školy v březnu 2021
1.3.2021

Vážení rodiče, milí žáčci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je zákázána osobní přítomnost žáků.  Všichni žáci se od 1. března vzdělávají distančně.

Školní stravování není v provozu. Obědy jsou odhlášeny.

Vaši učitelé

Jak žádat o ošetřovné od 14. 10. 2020

Jak žádat o ošetřovné (Velikost: 168.43 kB)

Formulář ošetřovné (Velikost: 618.1 kB)

Nabídka portálu Silcom

Portál Silcom bezplatně nabízí po dobu uzavírky škol ve školním roce 2020/2021:

Dobrý den,

vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol Vám zasíláme přístupový PIN pro žáky Vaší školy. Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi.

PIN: B4PK

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (Velikost: neznámá) (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.