Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023
2.5.2022

Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2022/2023 (Velikost: 82.52 kB)

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Nabídka portálu Silcom

Portál Silcom bezplatně nabízí po dobu uzavírky škol ve školním roce 2020/2021:

Dobrý den,

vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol Vám zasíláme přístupový PIN pro žáky Vaší školy. Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi.

PIN: B4PK

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (Velikost: neznámá) (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.