Náměty na nezbytný pohyb pro děti

II. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ ZUŠ NOVÝ BOR
22.6.2022

30. 6. 2022 se koná druhé kolo přijímacího řízení do studijních zaměření, kde nebyla naplněna kapacita.

Přijímáme do těchto studijních zaměření: Sborový zpěv, Hra na saxofon, Hra na klarinet, Hra na zobcovou flétnu, Hra na bicí nástroje, Hra na housle.

Hudební nástroje (klarinet, saxofon a housle) je možné na první dva roky zapůjčit v naší škole za poplatek 600,-/rok.

Stačí vyplnit elektronickou přihlášku ke studiu.

Těšíme se, učitelé ZUŠ Nový Bor

Stravné od 1.5.2022
1.5.2022

od 1.5.2022 se zvyšuje cena za oběd:

žáci  7-10 let       32,- Kč

žáci 11 - 14 let    34,- Kč

Cvičte i doma v obýváku

Zobrazeno: 2832x | Zatím neupraveno

Tělocvik online aktuálně přináší Tělocvik v obýváku

Představujeme YouTube kanál plný tipů, jak zabavit děti v době karantény.

Inspirujte s námi rodiče přeposláním tohoto e-mailu nebo zasláním odkazu na YouTube kanál.

Pro nikoho z nás to nejsou lehké časy. Tým Tělocviku online, který se snaží o transformaci tělesné výchovy na základních školách a inspiruje učitele k zábavným hodinám TV, nyní přichází na pomoc rodičům.

I v době karantény je potřeba, aby se školáci hýbali a dále se pohybově rozvíjeli. Proto vznikl YouTube kanál Tělocvik online jako zásobárna her a cvičení, které mohou dělat rodiče s dětmi v domácím prostředí.

TĚLOCVIK V OBÝVÁKU

Dopřejte svým dětem dávku pohybu každý den

Co je obsahem Tělocviku v obýváku?

• Energické hry, aby se děti zabavily,
  • Průpravná cvičení, aby si budovaly pohybové dovednosti,
  • Taneční videa, aby se nikdy nenudily.

Sledujte, hrajte si a tancujte s námi. Tělocvik online je tu s vámi!